Prijeđi na sadržaj

Two homes side by side in Parkside

Profil korisnika Nikki
Nikki

Two homes side by side in Parkside

Cijela kuća
12 gostiju6 spavaćih soba8 kreveta2 kupaonice
12 gostiju
6 spavaćih soba
8 kreveta
2 kupaonice
Besprijekorno čisto
4 gosta koja su nedavno odsjela u ovom smještaju istaknula su da je bio besprijekorno čist.
Odlična lokacija
100 % gostiju koji su ovdje nedavno odsjeli ocijenilo je lokaciju ocjenom od 5 zvjezdica.
Nikki je Superhost
Superhostovi su iskusni domaćini s izvrsnim ocjenama koji se iznimno trude gostima osigurati savršen boravak.

These stone fronted maisonette homes are a mirror image of each other. They both have 3 bedrooms and can accomodate 6 people. If you are looking for a place for a big group, but don't need to live on top of each other, this is your place.

They are fully equipped homes, with everything you will need to cook and each have two loungerooms for when you all just need a bit more space.

Sadržaji

Wi-Fi
Kuhinja
Sušilo za kosu
Vješalice
Nije dostupno: Detektor dima
Nije dostupno: Detektor ugljikovog monoksida
Domaćin nije naveo da ima detektor dima ili detektor ugljikovog monoksida u svom smještaju.
Cijeli prostor
Imat ćete prostor samo za sebe i dijelit ćete ga samo s ljudima s kojima putujete.

Raspored spavanja

Spavaća soba 1
1 bračni krevet (1,6x2)
Spavaća soba 2
1 bračni krevet (1,6x2)
Spavaća soba 3
2 jednostruka kreveta
Spavaća soba 4
1 bračni krevet (1,6x2)
Spavaća soba 5
1 bračni krevet (1,6x2)
Spavaća soba 6
2 jednostruka kreveta

Dostupnost

recenzija

8 recenzija
Preciznost
5,0
Komunikacija
5,0
Čistoća
5,0
Lokacija
5,0
Dolazak
5,0
Vrijednost
5,0
Profil korisnika Christie
Christie
kolovoz 2019.
Nikki is a wonderful host; quick to respond and very accommodating! The accommodations are well suited for families or large groups. Quaint location; convenient to the park and tram with convenient on-street parking. A variety of meal options within walking distance if you…
Profil korisnika Janel
Janel
srpanj 2019.
There were ten of us in total and this was the perfect place for us all. It was very clean and nice and Nikki was very quick to respond when we had a question.
Profil korisnika William
William
kolovoz 2019.
The photos do not do this place justice. We stayed in both sides of the house, and they were both amazing and surprisingly spacious. Completely operational, and very accessible to everything you need. The owners were understanding about a couple of things that we did, and overall…
Profil korisnika Melina
Melina
veljača 2019.
We hired both houses as we had a large group, great location near city, so clean and stylish.. will definitely book again! Nikki was also amazing with quick responses to any questions I had leading up and during our stay!
Profil korisnika Des
Des
siječanj 2019.
Nikki is a great host... amenable, easy to communicate with and fast to respond. The twin period style houses are a delight - well maintained, clean, very comfortable, good facilities with thoughtful touches and original artwork . Set in an elegant, quiet leafy neighborhood,…
Profil korisnika Ben
Ben
srpanj 2018.
Nikkis place was absolutely amazing, so close to town and well managed. we really appreciated how accomodative she was on all of our asks from start to finish. id definitely recommend staying here
Profil korisnika Natalie
Natalie
ožujak 2018.
Nikki's house is georgeous,spacious, incredibly comfortable and includes everything you need. Highly recommend staying at nikki's

Domaćin – Nikki

Adelaide, AustralijaČlan od prosinac 2012.
Profil korisnika Nikki
96 recenzija
Verificirano
Nikki je SuperhostSuperhostovi su iskusni domaćini s izvrsnim ocjenama koji se iznimno trude gostima osigurati savršen boravak.
I live in Adelaide with my partner, our two young sons and little fluffy dog Alfie. I am a remedial massage therapist and currently doing my masters in counselling and psychotherapy. Travel is something I love and have done a lot of over the years. My favourite places have…
Stopa odgovora: 100%
Vrijeme odgovora: u roku od sat vremena
Komunicirajte samo putem AirbnbaKako biste zaštitili svoje plaćanje, nikad nemojte vršiti novčane transakcije ni komunicirati izvan Airbnbove stranice ili aplikacije.

Susjedstvo

Pravila

Kućni red

Ne primaju se kućni ljubimci
Zabranjeno pušenje, zabave ili događaji
Vrijeme dolaska je bilo kad nakon 15:00 i odlazak je do 10:00