Habitación iluminada con armario, librero y mesita de noche con cajones.

Privatna soba

2 gosta

2 spavaće sobe

2 kreveta
Koliko je odraslih.
Odrasli
1
Koliko je djece.
Djeca
Dob: 2 – 12
0
Koliko je beba.
Bebe
Mlađi od 2
0
Maksimalan broj gostiju je 2. U to se ne ubrajaju bebe.
Kreditna kartica neće se još teretiti

Las dos habitaciones dan a la calle, una tiene balcón, hay un salón comedor


Prostor
Može primiti: 2
Kupaonice: 1
Spavaće sobe: 2
Kreveti: 2
Dolazak: Bilo kada nakon 15:00
Vrsta prostora: Privatna soba

Sadržaji

Cijene
Dodatni gosti: Nema naknade
Tjedni popust: 10%
Komunicirajte samo putem Airbnba
Kako biste zaštitili svoje plaćanje, nikad nemojte vršiti novčane transakcije ni komunicirati izvan Airbnbove stranice ili aplikacije.
Saznaj više

Raspored spavanja
Spavaća soba 1
1 jednostruki krevet
Spavaća soba 2
1 jednostruki krevet

Kućni red
Zabave i događaji zabranjeni
Nije sigurno ili prikladno za djecu (0 – 12 god.)
Dolazak je nakon 15:00

- Despues de las 10:00 pm, no hacer ruido que moleste a los vecinos.


Otkazivanje rezervacija

Fleksibilni

Otkažete li više od 24 sata prije početka rezervacije, dobit ćete potpuni povrat novca. Otkažete li manje od 24 sata prije početka rezervacije, nećete dobiti povrat novca za prvo noćenje u okviru rezervacije.


Dostupnost
Minimalni boravak: 2 noćenja

29 recenzije

Preciznost
Komunikacija
Čistoća
Lokacija
Dolazak
Vrijednost
Profil korisnika Kelsey
Kolovoz 2017.
Rosa and her place were both great! The place was clean and spacious. Rosa was very friendly, took time to help us plan our days, and made us breakfast. So happy we stayed here and would stay here again.

Profil korisnika Eva
Kolovoz 2017.
Immer wieder gerne :) Wir haben uns bei Rosa wie zu Hause gefühlt - zwei Zimmer, ein eigenes Bad und jeden morgen ein Frühstück durch Rosa :) Dazu noch viele nette und hilfreiche Tipps für unseren Valenciaaufenthalt. Danke Rosa!

Profil korisnika Baylee
Srpanj 2017.
A really nice elderly lady who makes great breakfast. Clean house, nice rooms and bathroom. We only knew a little Spanish, but communicated very well. She gives good directions, too.

Profil korisnika Dario
Srpanj 2017.
Le camere fanno parte di un appartamento situato a 10 min dal centro, noi siamo arrivati in macchina, ma vista la zona abbiamo deciso di utilizzare solo i mezzi pubblici o di passeggiare, la sig.ra Rosa è stata gentilissima sia come accoglienza che come assistenza nel visitare la città. Sicuramente torneremo a trovarla! Grazie dell'ospitalità.

Profil korisnika Anahi
Srpanj 2017.
Rosa es una sra muy educada y amable. Espero disfruten de su casa

Profil korisnika Harriet
Srpanj 2017.
Rosa was an incredible host. She recommended many great things to do in Valencia and ensured that we had a great time. She also made us breakfast! Would highly recommend staying at her flat--it is a good location, very clean and has lots of space

Profil korisnika Keri
Srpanj 2017.
Rosa is a wonderful host and takes great care of her guests! She made sure that we felt at home in her apartment and provided all we needed during our stay. The rooms were cozy, with enough storage and the beds were comfortable (not too soft and not too hard, which was important for me, since I have back problems). We only wished that there were fans in the rooms as there is no air-conditioning in the apartment and it was really hot in Valencia (July). We kept our windows open at night to keep the air flowing but it wasn't sufficient and we also ended up getting quite a few mosquito bites :-/. We had our own bathroom which was wonderful and we had free access to the kitchen to cook our meals and also the living-room. The house seemed very clean and equipped with everything you may need. Rosa speaks good English and provided us with information about the city, how to get around and answered any questions we had. The apartment is in a good location, about 15 mins walking from the historic center, and there are lots of bus and metro stops nearby in case you're tired of walking. From the airport you'll get to Rosa's place in about 20 minutes by metro (direct line, no transfers). It takes about 45 mins to get to the Malva-Rosa beach from the apartment by bus (the bus stop is really close). One last thing to mention - you should know that this is smoking household, in case that is a problem for you. We are non-smokers who don't like to be in a smokey environment, so this was a bit of a surprise for us when we arrived. The apartment, however, didn't smell like smoke and we also didn't spend very much time indoors, so in the end this wasn't a big issue.

Valencija, ŠpanjolskaČlan od Ožujak 2017
Profil korisnika RosaRosa je Superhost.
Stopa odgovora: 100%
Vrijeme odgovora: u roku od sat vremena
Točne podatke o lokaciji gosti dobivaju nakon potvrde rezervacije.
Slični oglasi